• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Python - od zera

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Python przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Witam serdecznie z uśmiechem każdego chętnego niesieniem pomocy,

otóż moim kolejnym wyzwaniem (po C++ - nie jestem jakiś wielce-zaawansowany) jest język Python. I takie pytanko mam - przerobił ktoś kurs pana Tomasza Jaśniewskiego? Czy mogłaby taka osoba polecić mi go? Czy jednak w jakimś odstępie czasu zauważyłeś, że jednak nie są to zbyt wartościowe materiały. Pytam, ponieważ robiłem tego pana kurs C++, z którego jestem zadowolony i jestem osobą, której "101 razy trzeba powiedzieć tak", żebym się upewnił. Dziękuję z góry za pomoc!
komentarz 15 kwietnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

https://books.goalkicker.com/PythonBook/

Nie powiem, czy jest to najlepsze źródło na początek, ale jest darmowe i na pewno pozwoli poznać pythona. 

komentarz 15 kwietnia 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Dzięki wielkie!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Osobiście nie oglądałem kursów tej osoby, więc się nie wypowiem, ale jeżeli podobał Ci się jego kurs C++ to możesz spróbować również Python'a. Od siebie mogę polecić ten kurs jeżeli chodzi o takie w języku polskim: https://www.youtube.com/playlist?list=PL6aekdNhY7DBGiMXnmBYjImq_vW32QftK
komentarz 15 kwietnia 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Dzięki wielkie! Oglądałem też C++ z jego kanału, trochę denerwujący tok mówienia miał, tzn. za dużo myślał przy tłumaczeniu, no ale nie każdy ma na nazwisko Zelent :V Na pewno co najmniej zasmakuje :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 5,762 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2023 w Python przez wojtek_programista Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 264 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2023 w Python przez Kubas23 Użytkownik (630 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...