• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam programu do stworzenia prostego schematu budynku

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
302 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez marsoonn Początkujący (460 p.)

Siemka proste pytanko,

jakich programów używacie do tworzenia
prostych schematów/grafik jak poniżej ?

Zdjęcie pobrane ze strony :
"https://pasja-informatyki.pl/sieci-komputerowe/projekt-sieci-lan/"

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 15 kwietnia 2020 przez marsoonn
 
Najlepsza
ja bym machnął to w jakimś cadzie, np. autocad - jak jesteś studentem to chyba możesz mieć licencję za friko (przynajmniej tak było gdy ja studiowałem) czy zwcad (kiedyś była to alternatywa, też chyba studenci mogli mieć za friko).
komentarz 15 kwietnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

jak jesteś studentem to chyba możesz mieć licencję za friko (przynajmniej tak było gdy ja studiowałem)

(nadal tak jest, sam korzystam)

1
komentarz 15 kwietnia 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Autocad do takich rysunków to jak strzelanie do muchy z armaty...
komentarz 16 kwietnia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
możliwe, napisałem po prostu, że ja bym tak to zrobił bo pracowałem przez wiele lat w autocadzie i znam go dość dobrze, jeśli znasz jakieś inne apki prostsze to fajnie, ale zamiast krytykować to może po prostu podaj autorowi posta inne alternatywy :)
komentarz 16 kwietnia 2020 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Nie wiem co byłoby dla autora tematu najlepsze, ale wiem do czego jest autocad bo przzez wiele lat z nim pracowałem ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 224 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 773 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2016 w C# przez Neronys Bywalec (2,090 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 900 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...