• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

cmd nie chce się uruchomić

Object Storage Arubacloud
0 głosów
105 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez mikolaj_c Początkujący (290 p.)
Cześć. Od jakiegoś czasu mam problemy z dyskiem więc chciałem uruchomić cmd żeby odpalić checkdisk. jednak ku mojemu zdziwieniu okno się pokazywało na ułamek sekundy po czym znikało. Próbowałem to naprawić za pomocą antywirusa(Norton) i z "sfc /SCANNOW" w powershellu. ale nic nie pomaga. Dodam jeszcze że cmd z poziomu innych użytkowników włącza się normalnie ale kiedy próbuje jako admin to sytuacja się powtarza.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2020 przez fff Gaduła (3,950 p.)
a pliki .bat poprawnie działają?
komentarz 15 kwietnia 2020 przez mikolaj_c Początkujący (290 p.)
z tego co sprawdzałem nie.
komentarz 15 kwietnia 2020 przez fff Gaduła (3,950 p.)
to sprawdź bo bliku .bat można dać te same instrukcje co w cmd
komentarz 16 kwietnia 2020 przez TOWaD Mądrala (5,700 p.)

@mikolaj_c,

pewnie już rozwiązałeś problem ale

zawsze możesz uruchomić bezpieczny rozruch w drugiej zakładce msconfig.msc z obsługą sieci, lub powłokę alternatywną, i powłączać usługi sieci ale jakie to nie wiem. Czyszczenie tempa i chkdsk z reguły wystarczało i jakiś antywirus, włączony bez okienek. Lub cmd z partycji startowej w funkcjach recovery.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,015 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 379 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2019 w Systemy operacyjne, programy przez I_Love_Program Nowicjusz (180 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...