• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki skullcandy sesh nie łączą się z laptopem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
552 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez grudzin Początkujący (320 p.)
edycja 15 kwietnia 2020 przez grudzin
Witam, niedawno nabyłem słuchawki BT Skullcandy Sesh, z telefonem działają elegancko, wszystko łączy się automatycznie po wyciągnięciu słuchawek z case'a. Niestety gdy próbowałem połączyć się z laptopem to nie "widzi" tych słuchawek. Laptop to fujitsu lifebook s710, pobrałem najnowsze sterowniki bt z oficjalnej strony fujitsu i nic to nie zmieniło

Edit: próbowałem się połączyć z laptopem i przez chwile pojawiły się te słuchawki w dostępnych sprzętach bt, po naciśnięciu na nie wyskoczył błąd że nie mogą się sparować z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania na połączenie...
komentarz 15 kwietnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Dodajesz je ręcznie? Start -> Bluetooth i innych urządzeń...
komentarz 15 kwietnia 2020 przez grudzin Początkujący (320 p.)
Panel sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> Urządzenia i drukarki -> Dodaj urządzenie

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2020 przez tangarr Mędrzec (154,780 p.)
Wg opisu słuchawki pracują tylko w standardzie Bluetooth 5.0. Twój laptop ma moduł 2.1.

Możesz poszukać modułu bluetooth 5.0 podpinanego pod USB.
komentarz 15 kwietnia 2020 przez grudzin Początkujący (320 p.)
Mam jeszcze słuchawki jbl synchros e40bt i mają bt 4.0 i działają bez problemów z tym laptopem, czy to nie jest tak że bt jest wstecznie kompatybilny?
komentarz 15 kwietnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@tangarr, Bluetooth jest kompatybilny wstecz. 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 10,772 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 205 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez HiImMag Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...