• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zmienić kolor napisu c++ builder

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
300 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2020 w C i C++ przez lujasjeden Użytkownik (860 p.)
Witam, jak w tytule chciałbym zmienić kolor czcionki w napisie ale za pomocą kodu bo chce aby ten napis się zmieniał w zależności od zdarzenia no i żeby był inny kolor, probowałem Label1->Font->Color=Red; ale nie działa.

Najlepiej w ogóle byłoby zmienić kolor tylko jednego wyrazu.

Mam dwóch graczy czerwony i zółty, zależy mi aby w sytuacji kiedy wygrywa czerwony wyświetlał się napis "wygrywa czerwony" a gdy zółty "wygrywa zółty" no i chcialbym żeby były w innych kolorach.

Chciałem dać po prostu dwa inne napisy ale nie wiem dlaczego one wyswietlały się razem pomimo wywoływania tylko jednego.
komentarz 8 kwietnia 2020 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Nie powinno być clRed?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2020 przez WiktroH Mądrala (6,550 p.)
Form1 -> Label1 -> Color = clRed;

Sam kiedyś szukałem tego przedrostka... One moim zdaniem tylko utrudniają pracę angry

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 1,033 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2015 w C i C++ przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 340 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2015 w C i C++ przez ErDek19 Użytkownik (870 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...