• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kolumna wysoka na całą widoczną przestrzeń - Bootstrap

Object Storage Arubacloud
0 głosów
137 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2020 w HTML i CSS przez terianmt2 Nowicjusz (230 p.)

Cześć! Najpierw zaznaczę, że w Bootstrapie jestem mocno początkujący i nie wszystko jest dla mnie zrozumiałe.

Tworzę projekt strony, który będzie używany tylko prze zemnie na PC dlatego nie uwzględniam innych rozdzielczości podczas projektowania.

Powiedzmy, że mam okno przeglądarki i chcę aby niezależnie od tego jak długi i szeroki jest monitor kolumny zawsze układały się jak na 1 zdjęciu.

Nie wiem jak mam sobie poradzić z tym, aby wysokość zielonej kolumny zawsze rozciągała się na całą dostępną przestrzeń niezależnie od tego co się w niej znajduje. A jeśli znajduje się więcej niż widzialna przestrzeń to powinien się pojawić pionowy scroll.

Czy jest ktoś w stanie mnie nakierować w jaki sposób takie coś uzyskać?

Jeśli jest coś zbyt chaotycznie napisane to postaram się jakoś lepiej to z wizualizować i opisać

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2020 przez Wajstachy Użytkownik (960 p.)
wybrane 6 kwietnia 2020 przez terianmt2
 
Najlepsza

body{

    height100vh; w tym miejscu vh czyli 100% wysokości monitora lub tu możesz podać wartości na sztywno daj znać czy o to ci chodziło

    overflowhidden;

}

Html

https://pastebin.com/N9rbuqmv

Css

https://pastebin.com/mRg0Ac8h

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 994 wizyt
pytanie zadane 29 lutego 2016 w HTML i CSS przez Dynamic Bywalec (2,910 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 190 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,743 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2015 w HTML i CSS przez szmq Pasjonat (22,770 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...