• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam tabletu graficznego dla początkujących

Object Storage Arubacloud
0 głosów
447 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2020 w Urządzenia mobilne przez braveq Nowicjusz (120 p.)
Hej, szukam tabletu graficznego dla osoby początkującej ale takiego z ekranem, żeby można było rysować na nim, a nie dopiero po podłączeniu do komputera itp. Znalazłam dużo fajnych modeli firmy wacom, huion i tak dalej ale największym problemem jest cena i nie wiem czy mogę to jakoś "obejść", a mianowicie nie chciałabym wydawać około 2000zł na coś, z czym nie mam pewności, że będzie mi się dobrze pracowało i że to "będzie to". Szukałabym raczej czegoś do tysiąca, najlepiej okolice 500zł ale nie wiem czy to realne.. może są jakieś dopiero wybijające się firmy o jeszcze nie aż tak zawyżonych cenach lub cokolwiek co będzie dobre i tanie? Głównie chodzi o ten EKRAN, macie propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedź

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2020 przez SzymonPJ Użytkownik (940 p.)
Nie mam doświadczenia z tabletami , ale słyszałem że opcja iPad + rysik jest dość tania i dobra.
1
komentarz 4 kwietnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Rysik 1. geneeacj to 99€ drugiej chyba 139€ + sam ipad okolo 400€. Zalezy jaki sie wezmie. Wiec nie jest to tanii sprzet, ale dobrze dziala i uzytkownaie jest spoko. Jak dla mnie jedne z lepszych tabeltow i nie maja konkurencji. Ja kupilem 9,7 z 2018 i polecam go, modeli z 2019 nie ruszalbym wcale, bo maja troche wad produkcyjnych wedlug mnie. Ale zawsze jak nie wyjdzie z grafika, to mozna gonuzywac na codzien do notatek czy cos. Warto dodac, ze sam ipad jest ciagle udoskonalany pod wzgledem grafiki
+1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
W tej kwocie to spokojnie kupisz Ipad z 32gb oraz Apple pencile 1.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 389 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,764 wizyt
pytanie zadane 24 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez Alias Początkujący (250 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 679 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...