• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z odinstalowaniem antywirusa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
143 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Karolek Nowicjusz (160 p.)
Witam,

moim celem jest odinstalowanie programu Malwarebytes, gdy próbuję to zrobić program wyświetla na pulpicie okno z napisem Dezinstalacja... jednak sam proces nie postępuje, pragnę dodać że po 15 minutach nadal nie ma postępu, proszę Was o pomoc.

Pozdrawiam

Karol P.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 kwietnia 2020 przez Programeł Gaduła (3,500 p.)
Witaj

Znajdź folder w którym znajduje się program a następnie go usuń.
Usuń również inne foldery i pliki, które ten program stworzył.
komentarz 3 kwietnia 2020 przez Karolek Nowicjusz (160 p.)
Najpierw chciałem Ci podziękować za chęć pomocy. Wracając do tematu gdy próbuję usunąć plik zawierający ten program wyskakuje informacja "Nie można ukończyć akcji, ponieważ folder lub plik jest otwarty w innym programie " , zatem sprawdziłem w menadżerze zadań i nie znalazłem żadnego procesu powiązanego z tym programem. Nie mam więcej pomysłów jak rozwiązać ten problem, więc proszę Cię o pomoc. Swoją drogą czy to prawdopodobne aby ten program zawierał jakieś złośliwe oprogramowanie ?

PS. umieszczę podobny komentarz pod spodem, może ktoś się z tym spotkał :)
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2020 przez Eriss69 Gaduła (4,470 p.)
Tak jak kolega Programeł oraz usun w %appdata% (win+r) tam też usuń wszystko
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Polecam program REVO UNISTALLER - niszczy doszczętnie
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2020 przez Karolek Nowicjusz (160 p.)
Najpierw chciałem podziękować Wam za chęć pomocy. Wracając do tematu gdy próbuję usunąć plik zawierający ten program wyskakuje informacja "Nie można ukończyć akcji, ponieważ folder lub plik jest otwarty w innym programie " , zatem sprawdziłem w menadżerze zadań i nie znalazłem żadnego procesu powiązanego z tym programem. Nie mam więcej pomysłów jak rozwiązać ten problem, więc proszę o pomoc. Swoją drogą czy to prawdopodobne aby ten program zawierał jakieś złośliwe oprogramowanie ?
1
komentarz 3 kwietnia 2020 przez Programeł Gaduła (3,500 p.)

Uruchom ponownie system i wejdź w tryb awaryjny i spróbuj usunąć plik.
https://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/jak-uruchomic-windows-10-w-trybie-awaryjnym/0gzenvx

Jak to nie działa to polecam Ci wgrać na pendrive jakąś dystrybucje LiveUSB Linuxa. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to po prostu poszukaj w internecie, jest pełno poradników na ten temat. 

Następnie uruchamiasz linuxa z USB, szukasz folderu z programem i usuwasz. 
I tyle.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 441 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Fedorosh Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2016 w Offtop przez bartek14 Początkujący (250 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,630 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...