• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z dźwiękiem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
115 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Nax1979 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Od około 3 miesięcy mam problem z dźwiękiem audio w komputerze. Pocżątkowo myślałem ze to po prostu problem z słuchawkami,ale po zmianach słuchawek na inne zauważyłem że to problem z audio. Przy słuchaniu muzyki czy tez graniu w gry mam tak jakby wytłumiony dźwięk w słuchawkach,próbując zmienić dźwięk przesuwam w różne strony końcówkę słuchawek i czasami uda się wrócić do normalnego dźwięku,ale po dłuższym czasie dźwięk wraca do początku.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Jeżeli to nie wina słuchawek, a po przesuwaniu końcówki jack'a w różne strony czasami uda się "dobrze trafić", to zapewne wina samego wejścia w komputerze, tego gdzie wkładasz jack'a od słuchawek.
komentarz 2 kwietnia 2020 przez Nax1979 Nowicjusz (120 p.)
Da się jakoś naprawić wejście audio w komputerze?
komentarz 3 kwietnia 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Z tyłu komputera powinieneś mieć dodatkowe, obróć skrzynkę jak kabel za krótki xD

A co do naprawy, wszystko się da, tylko pytanie kto temu podoła. Nie znając się na elektronice musisz znaleźć kogoś, kto się na tym zna i zrobiłby.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 90 wizyt
pytanie zadane 22 września 2023 w Sprzęt komputerowy przez MichaelM Bywalec (2,440 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 602 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez TruXV Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 912 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2020 w Offtop przez Elmejs Nowicjusz (190 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...