Mam problem a mianowicie chodzi o to że jak piszę w VS to nie wykrywa mi komend z UNITY chodzi o to że nie poprawia mi bądź nie sugeruje co chcę wpisać. Ważne jest to dla mnie gdyż dopiero zaczynam i przydaje mi się bardzo jak program mnie informuje o błędach.
Co do JDK to chodzi mianowicie o to że nie mogę sobie poradzić z instalacją JDK w UNITY by gry zapisywać na androida ;/
pobrałem JDK Windows x64 :
https://www.oracle.com/java/technologies/javase-jdk8-downloads.html
i nic dalej nie działa ;/ może ktoś mi wyjaśni co robię źle ;/