• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam ludzi do pomocy w stronie internetowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2020 w Nasze projekty przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)

Siema

Nazywam się Krystian Czajkowski, mam 16 lat. Prowadzę stronę internetową której ideą jest udostępnianie wszystkich swoich social medii i innych linków (bloga, książkę, patronite, muzyke itp) za pomocą jednego linku. Stronę stworzyłem z myślą o instagramerach. 

Potrzebuje każdego kto zna się na programowaniu backendowym, frontendowym lub marketingu. 

Stronę jest wykonana w php, mysql, do frontendu używam bootstrapa.

Strona: https://socialshub.net/signUp.php

komentarz 27 marca 2020 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Pomóc nie potrafię, ale strona wygląda świetnie. Mam 14 lat i zawsze marzyłem, aby zrobić coś takiego. Zawsze podobały mi się strony teko typu - zjeżdża się w dół i kolejne elementy powiększają się i pokazują. Powodzenia!
komentarz 28 marca 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Dzięki <3

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Współpracy odradzam, nie lubi (lub ceni) więzi z innymi i tylko to wykorzysta.
komentarz 27 marca 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Polecam użytkownika @p099, myślę, że jest bardzo pracowity.
komentarz 28 marca 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)

@p099, Tak przy okazji, może wyjaśnisz jak cie wykorzystałem? 

0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2020 przez Vinna Nowicjusz (160 p.)

Skorzystaj z kampanii marketingowych. To jest moim zdaniem najlepszy pomysł. Jeśli nie wiesz do kogo się odezwać bo firm w sieci jest naprawdę wiele to wejdź na ten portal  https://zleca.pl/wykonawcy/marketing Wystarczy, że wystawiasz nowe zlecenie i ktoś się odezwie. 

komentarz 2 kwietnia 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Dzięki, wcześniej nie znałem tej strony
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2020 przez ciolinii Nowicjusz (220 p.)
Na backendzie jest czysty PHP czy używasz jakiegoś frameworka ?
komentarz 3 kwietnia 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
czysty php

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 152 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 303 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2020 w JavaScript przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...