• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Żółta plama na ekranie laptopa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,659 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez usterkahp Nowicjusz (120 p.)
Witam, jestem Kobietą i nie znam się a laptopach. Posiadam laptop HP zakupiony w tamtym roku lipiec lub sierpień. Laptop zawsze stoi otwarty na biurku, nie został nigdy uszkodzony, dość rzadko nawet korzystam. Dziś rano oglądałam serial, było ok. 4 godziny później nagle zauważyłam dziwną plamę na ekranie laptopa w kolorze żółtym. Widać ją na białym tle oraz na czarnym, na czarnym nawet bardziej. Wygląda tak jakby zostało czymś uderzone, a tak nie było. Naczytałam się na internecie więc uprzedzam pytanie, po dotknięciu tej plamy nie rozlewa się, nic się nie dzieje, ciągle taka sama. Wstawiłabym zdjęcie ale nie umiem :D Czy wiecie co to może być? Boję się że nie uznają mi reklamacji, że winę zrzuca na mnie.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 marca 2020 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Proponuję zabrać laptopa do najbliższego serwisu.Doradzą.
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2020 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Odpal Paint-a i  ustaw całe czarne tło wtedy zobaczysz czy  w innym miejscu masz takie kropki. Tak samo możesz zobaczyć na białym czy czerwonym  kolorze. Jeśli pojawią się  więcej  punktów to  są to wypalone piksele w matrycy. Jeśli nie skacze czy nie masz artefaktów na monitorze to układ GPU jest sprawny jak i Mostek.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 305 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 557 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez NexON39 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 183 wizyt

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...