• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

#komputer #brakobrazu

0 głosów
52 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2020 w Sprzęt komputerowy przez Wikus841 Początkujący (260 p.)
Witam

Ostatnio postanowiłem postawić na nogi stary komputer i nabrać trochę wprawy przy składaniu kompów. Wymieniłem zasilacz później płytę główną i procesor. Płyta główna to gygabyte GA-G31M-ES2SL. Kupiłem ją używaną sprzedawca napisał że sprawna. Faktycznie komputer sie włącza ale nie ma obrazu. No i pytanie: czy to wina integry mobo czy karty graficznej (gygabyte geforce 7300 LE). Dodam że chyba ją źle podłączyłem bo powinienem do Pcie x1 a podłączyłem do x16 ale nie byłem pewien czy to ma znacznie. Monitor oczywiście podłączyłem zarówno do karty jak i do mobo.

Z góry dzięki za pomoc!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 42 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2020 w Sprzęt komputerowy przez Wikus841 Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
pytanie zadane 5 września 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kartoszka Obywatel (1,220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt

88,699 zapytań

137,306 odpowiedzi

306,723 komentarzy

58,890 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...