• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Navbar w angularze

0 głosów
399 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2020 w JavaScript przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Chciałbym zrobić navbar, który na dużych ekranach i na średnich (komputer/tablety) navbar był usadzony u góry strony poziomo. Na małych ekranach włączyć opcję Hamburger Menu, gdzie rozwijane memu byłoby z lewej strony. Wiem, że Angular Material udostępnia możliwość wygenerowania takiego navbara, jednak ze względu na fakt że Bootstrap lepiej mi leży, oraz dużo komponentów które potrzebuję bazuje na nim, nie mogę korzystać z Angular Materials. Więc jak najprościej mógłbym wykryć, moment w którym nastąpiłaby zmiana navbara? I przy jakiej rozdzielczości powinno to się zmienić?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Nie mieszaj w to frameworka. Angular korzysta z SASSa wiec napisz sobie swój navbar - masz mase tutoriali jak to zrobic.

Co do szerokości od jakiej ma sie zmieniac - to zalezy tylko od Ciebie. Nie wiem ile pozycji (i jak dlugich) bedzie zawierać ten nav.

Z doświadczenia powiem Ci, że zarówno angular materials jak i bootstrap nie sa najlepszymi rozwiazaniami jeśli będziesz chciał pozniej zmieniac wyglad tych komponentow.
1
komentarz 13 lutego 2020 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Angular nie korzysta z SASSa, ma taką możliwość, ale domyślnie korzysta ze standardowego CSS.
komentarz 13 lutego 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Tak masz racje. Mój błąd
komentarz 13 lutego 2020 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)

Z Cssów/Scssów jestem dość słaby i wolę na razie korzystać z frameworków które dostarczają już gotowe style. Angular ma takie znaczenie w tworzeniu navbara, że mogą już istnieć komponenty/dyrektywy które można wykorzystać. Nie mniej, zdaję sobie sprawę z tego że jeżeli chcę pracować w jakiejkolwiek frontendowej technologii, css jest niezbędny :D Znalazłem taki navbar korzystający tylko z cssów https://codepen.io/erikterwan/pen/EVzeRP teraz tylko muszę go dostosować, żeby dla dużych ekranów nie korzystać z Hamburger Menu.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2019 w HTML i CSS przez Avalansz Użytkownik (580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 309 wizyt
pytanie zadane 20 października 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez rice Początkujący (440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 494 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2019 w Nasze projekty przez suciorek Nowicjusz (120 p.)

93,742 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...