• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena kodu JS

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
198 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2020 w JavaScript przez Dev26 Nowicjusz (130 p.)

Witam Wszystkich,

Miał by ktoś chwilę zerknąć na mój kod JS, nie jest to nic nadzwyczajnego ale to mój pierwszy samodzielnie napisany kod po wielu tutorialach i jestem mega ciekaw jak mi poszło :)

https://jsfiddle.net/mofn5rqz/2/

Dzięki!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
troche slabo bo gry nei mzona skonczyc.
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2020 przez obl Maniak (51,280 p.)
Jak na początek to całkiem spoko. Trochę informacji o tym co to za gra i na czym polega powinno być zamieszczone dla użytkownika. No i na koniec zamiast używać wyskakującego okienka Alertu spróbuj obsłużyć to zwykłym komunikatem umieszczonym na jakimś elemencie nadrzędnym wycentrowanym nad grą z informacją o wygranej, Jak chcesz to rozwijać to dodaj zapamiętywanie statystyk (np. ile elementów zostało klikniętych, ile odgadniętych, czas zakończenia gry) jak zbierzesz te dane to je wyświetl w jakiejś przyjaznej formie użytkownikowi na koniec. A jak będzie ci się chciało to możesz jeszcze stworzyć punktację i animację przy odgadnięciu danej pary kolorów niech się pojawia np. +50pkt. lecące do góry i powoli zanikające tak, żeby użytkownik wiedział, że został nagrodzony. Punktacja powinna być zależna np. od tego ile razy delikwent klikną na dane pole zanim je odgadł.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 348 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2017 w JavaScript przez Szymon213 Nowicjusz (160 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2017 w Java przez Wi_ktos Bywalec (2,950 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez DraveS Początkujący (300 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,078 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...