• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Materiały do matury z infromatyki

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
663 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Apper97 Obywatel (1,380 p.)
edycja 4 lutego 2020 przez Apper97
Hej,

chciałbym prosić was o sprawdzone materiały do matury z informatyki. Zależy mi na czymś solidnym i sprawdzonym, jeśli macie książkę to prosiłbym o tylko porządne zestawienia tak abym nie stracił ani minuty, matura już blisko i zależy mi na czasie. Także: książki, kursy online itd... Jakieś porady może? Dodam, że naukę do matury zaczynam od zera, mam sporo wolnego czasu.

Edit. skończyłem już szkołe gdyby to miało znaczenie.

Pozdrawiam :)
komentarz 4 lutego 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Powiedz nam w której jesteś klasie ? W którym roku zamierzasz przystąpić do matury ?
komentarz 4 lutego 2020 przez Apper97 Obywatel (1,380 p.)
Nie wydaje mi się żeby wiek miał znaczenie jeśli o to pytam. Dodatkowo wspomniałem, że matura się zbliża == w tym roku planuje podejść do matury :)
komentarz 4 lutego 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Jeśli myślisz że ucząc się od dziś do dnia matury uda ci się zdać ja na więcej niż 40 procent to zapomnij.
komentarz 4 lutego 2020 przez Apper97 Obywatel (1,380 p.)
Nie rozumiem w ogóle Twoich komentarzy, na jakiej podstawie zakładasz, że nie zdam na  więcej niż 40%? Napisz coś na temat...
komentarz 4 lutego 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Z całym szacunkiem do ciebie jednak jeśli dziś pytasz się o materiały do nauki to znaczy że na razie nic nie umiesz, dopiero chcesz się nauczyć. Wiesz mi lub nie ale nauka od dziś nie da ci za wielkiego wyniku. Matura z informatyki naprawdę nie jest prosta. Wymaga się na niej bardzo dobrej znajomości Accesa, Excela oraz jednego z języków programowania.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2020 przez Deintegroo Nowicjusz (160 p.)
Siema, wbij na tą stronke. https://www.iws.edu.pl , mega pomocna. Do tego polecam robienie arkuszy z CKE https://cke.gov.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/arkusze/ oraz kursy na yt, wystarczy poszukać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 461 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Python przez Jaksa1703 Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,142 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Zabijaka3230 Początkujący (300 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 2,572 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...