• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przyjme zlecenie na napisanie programu w C++

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
575 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Piotr Grzegorz Marko Początkujący (280 p.)
edycja 31 stycznia 2020 przez Piotr Grzegorz Marko
Drogi studencie / Drogi uczniu
Rozwiązuje zadania z języka C++ krok po kroku, w taki sposób, że, będziesz w stanie wszystko zrozumieć na podstawie gotowego rozwiązania, na życzenie oczywiście mogę dodać dodatkowe, bardziej szczegółowe opisy, aby jasne było, jak dochodzimy do wyniku.

Procedura jest bardzo prosta:
1. Prześlij zadania na adres (it.atrevete@gmail.com) lub w prywatnej wiadomości do strony https://www.facebook.com/reodcpp/
2. W ciągu kilku minut otrzymujesz wiadomość z wyceną zadań.
3. Jeśli akceptujesz wycenę i dokonasz przelewu, zaczynam rozwiązywać zadania.
4. Rozwiązane zadania wysyłam na pocztę e-mail.

Cena zależy od trudności zadania. Cenę ustalam indywidualnie, ale tak, żeby każdy był zadowolony.
Całość odbywa się drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.
komentarz 31 stycznia 2020 przez niezalogowany

@Tomek Sochacki,

jak budownictwo, ale się uśmiałem  - jest tego dużo w Internecie i bardzo dobre programy, które 50% roboty(jak Cię na to stać).Potrzebana teoria niejest trudna, bardzej liczy się bezbłedność.

Tu trudność, polega tylko na tym że kompilacja odbywa się na budowie, i wielu rzeczy nie da się już naprawić, no i oczywiście każdy może teraz pracować jako szeregowy budowlaniec. Co generalnie jest dobre, ale problemy czasami mogą być nieziemskie z tego powodu.

Poza tym czucie konstrukcji, (to lata doświadczenia lub intuicja, jak zwał tak zwał) , ale pewnie jak w każdym zawodzie,  

 

 

komentarz 31 stycznia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

jest tego dużo w Internecie i bardzo dobre programy, które 50% roboty(jak Cię na to stać).Potrzebana teoria niejest trudna

ciekawa wypowiedź... a tak z ciekawości, masz jakieś realne doświadczenie w budowlane, z projektowaniu konstrukcji itp. :) ?

komentarz 31 stycznia 2020 przez niezalogowany
przy projektowaniu nie, chyba ze naprawianiu błędów konstruktorów już trochę.

Nie mówię nie tu o ilość wiedzy jaką trzeba posiadać, tylko o poziomie abstrakcji.

Dobrze nauczony budowlaniec to jak sieć neuronowa, działa bardzo dobre ale nikt nie wie dlaczego. Taki praktyk sobie spojrzy na rysunek, i większości przypadków już we co tak a co nie. Mi daleko do takie wiedzy ale pracowałem którzy to potrafili. Facet sprawdzał projekt w pół godziny, nad którym siedziałem tydzień, znajdując wszystkie babole.

Trochę czasu temu jak byłem mądry młody, dzwoni do mnie junior budowlany i pyta się o program do policzenia połączenia doczołowego, bo bez programu ani rusz.

A tak z moich doświadczeń wynika jak konstruktorzy maja zrobiony projekt który działa, np. Wieże telekomunikacyjne to ręka mu drży jak musi coś zmienić, przynajmniej młodzi.
komentarz 31 stycznia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

 to ręka mu drży jak musi coś zmienić, przynajmniej młodzi

a z tym to się zgodzę... sam nie raz musiałem robić poprawki w nie swoich projektach bo nie było chetnego do podpisu... ale do podwyżek i premii to tacy są często pierwsi :)

komentarz 31 stycznia 2020 przez niezalogowany
edycja 31 stycznia 2020

Jak dają Ci odpowiedzialność, to niech za to płacą. Bo naprawdę miałem parę projektów w gdzie trzeba było zrobić wycenę w tydzień parę setek. plików i do każdego trzeba zajrzeć.

A nowym projekcie wiele rzeczy można przegapić, a to grube tys.

Położyć dużą firmę budowalną to żadna sztuka.

Ale drugiej strony, wyrywają 80 letniego dziadka o północy, bo dzieje się makabra, Jedno zdanie i problem rozwiązany.

Edit::

podwyżek i premii

W dobrych, to raczej z tym nie ma problemu, bardzej z zasztanawianiem się, czy ta czy następna będzie ostatną.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 197 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 354 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...