• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bazy Danych – Podstawy, Definicje, Przykład

+2 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2020 w Nasze projekty przez oracledev Użytkownik (620 p.)

Cześć,
Dzisiaj kolejny kurs z serii podstaw baz danych i SQL.
W tym kursie opiszę czym są podstawowe pojęcia w bazach danych.
Kurs dostępny pod adresem: Bazy Danych – Podstawy, Definicje, Przykład

komentarz 24 stycznia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie rozumiem jednego podales przyklad dla kluczy i rozbiles tebele, czemu odrazu nie pociaganles tego tematu i nie napisales nic o normalizacji, gdzie przyklad byl idealny
komentarz 26 stycznia 2020 przez oracledev Użytkownik (620 p.)
Zgadzam się, że przykład jest bardzo dobry do pokazania postaci normalnych i w kolejnym wpisie będę opisywał właśnie postacie normalne. Dlaczego je się robi, jak i po co. Na tej bazie będę pisał wszystkie kolejne kursy :)

Natomiast nie napisałem tu o postaciach normalnych bo chciałem tu zawrzeć podstawy podstaw. Chcę oddzielać temat od siebie. Dodatkowo zależy mi, żeby ktoś kto zaczyna nie pogubił się dlatego ten wpis jest w zasadzie o samych definicjach w bazach danych a kolejny będzie już o PN.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 132 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2020 w Nasze poradniki przez oracledev Użytkownik (620 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2020 w Nasze projekty przez oracledev Użytkownik (620 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 411 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2020 w Nasze poradniki przez oracledev Użytkownik (620 p.)

86,460 zapytań

135,216 odpowiedzi

300,377 komentarzy

57,209 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...