• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

To może być duża strona www - zbieram opinie

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
263 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2020 w Nasze projekty przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)

Siema,

Nazywam się Krystian, mam 16 lat.

Co myślicie o mojej stronce?

Ideą tej strony jest by udostępniać wszystkie swoje social media i inne linki za pomocą jednego linku. Stronę stworzyłem z myślą o instagramerach. Zachęcam do stworzenia konta i napisania w odpowiedziach wszystkiego co można poprawić. Konstruktywna krytyka idei strony i wykonania bardzo mile widziana. 

Mój profil: https://socialshub.net/KrysCzajkowski

Stronka: https://socialshub.net

Z góry dzięki.

komentarz 16 stycznia 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Mogę się zgłosić jako programista? :D
komentarz 16 stycznia 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Pewnie :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
edycja 17 stycznia 2020 przez spamator12

Wydaje mi sie, ze dla osob ktore korzystaja z SM to chyba bedzie przydatne (nie wiem, bo nei korzystam).

Wyglada ok, funkcje jakas spelnia, tylko, ze pozostaja kwestie prawne (co gdy ktos chce usunac "profil"?), rodo, itp. - musisz to dobrze przemyslec aby ktos Cie prawnie nie dojechal.

Osoby swiadome zagrozen raczej nie beda z tego korzystac, ze wzgledu na to ze NIE beda chcialy grupowac o o sobie informacji.

Przydatne to moze bardziej dla youtuberow czy tam nastolatkow - stad nie widze podpiecia tego do np ofert pracy, wyszukiwan specjalistow itp. - tam gdzie jest $. Ale jakis target reklamowy na pewno wpadnie - kwestia reklamy.

No i bezdie to trzeba podpiac pod mocny i bezpieczny serwer bo jak zalacza sie boty (w sensie jezeli sie okaze kiedys , ze strona staje sie popularna) to moze byc ciezko.

 

W kazdym razie jak na 16 lat to pomysl wydaje mi sie OK. Gratuluje, rozwijaj.

 

BTW angielski jest o wiele bardziej przyszlosciowy, wiec dodaj tylko wersje jezykowa polska jezeli Ci zalezy, no i polskie akcenty wypadaloby poprawic...

 

		.***** {
		    width: 240px;
		    border: 1px solid #ccc;
		    overflow: hidden;
		    position: absolute;
		    background: #fff;
		    top: 40px;
		    left: -1%;
		    border-radius: 3px;
		}

 

komentarz 17 stycznia 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
:)))))
0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Nawet fajny pomysł, ale nie podoba mi się że strona po angielsku, będę pierwszym krytykiem tej strony w historii.
komentarz 16 stycznia 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
przeniesione 16 stycznia 2020 przez Arkadiusz Waluk
Irytuje mnie że jak chce wyszukać np. eval( itd. to pojawiają się błędy w konsoli z POSTu
komentarz 16 stycznia 2020 przez Czajkowski Krystian Początkujący (430 p.)
Nie dokonca rozumiem, chodzi ci o wyszukiwarke profili na stronie?
komentarz 16 stycznia 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Masz Discorda?
komentarz 16 stycznia 2020 przez p099 Mądrala (6,390 p.)
Już nie ważne, wziąłem Discord z twojej strony

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 1,760 wizyt
+1 głos
6 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2016 w Nasze projekty przez BlauVeB Początkujący (410 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 315 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2016 w HTML i CSS przez patrycja Początkujący (450 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...