• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

NodeJS + Socket.IO na mydevil.net - problem z portami

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
438 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2020 w JavaScript przez Sharkmen Nowicjusz (120 p.)

Próbuję postawić aplikację nodeJS na myDevil, problem jest w tym że konsola wypluwa dwa błędy, w momencie gdy stoi sam front widzę błąd - net::ERR_CONNECTION_REFUSED, w momencie gdy przez SSH odpalam aplikację za pomocą "node app.js" (to też dziwne że nie uruchamia się sama) widzę net::ERR_CONNECTION_CLOSED

Zarówno front jak i backend są zadeklarowane na tym samym porcie (który nawet zarezerwowałem w panelu myDevil), wiem że używają oni Passengera który uruchamia na losowych portach ale myślałem że wystarczy rezerwacja portu. Próbuję się jeszcze dowiedzieć czegoś na ich ticketach ale myślę że ktoś z Was może będzie w stanie mi pomóc

Backend: 

const port = process.env.PORT || 8930
const server = require("http").createServer(app)
server.listen(port, () =>
console.log(`Socketserver listening on port ${port}`)
);

Front:

const socket = socketIOClient("https://hypehub.pl:8930");

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,668 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2020 w JavaScript przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,771 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 323 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w JavaScript przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)

92,845 zapytań

141,786 odpowiedzi

320,861 komentarzy

62,178 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Wprowadzenie do ITsec, tom 2

Można już zamawiać tom 2 książki "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT" - będzie to około 650 stron wiedzy o ITsec (17 rozdziałów, 14 autorów, kolorowy druk).

Planowana premiera: 30.09.2024, zaś planowana wysyłka nastąpi w drugim tygodniu października 2024.

Warto preorderować, tym bardziej, iż mamy dla Was kod: pasja (użyjcie go w koszyku), dzięki któremu uzyskamy dodatkowe 15% zniżki! Dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za kod dla naszej Społeczności!

...