• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

egzamin e14 godzina i data

Object Storage Arubacloud
0 głosów
516 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Egzaminy zawodowe przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
Witam, pisałem dzisiaj egzamin e14, niestety mój egzaminator troszkę mnie zaniepokoił.

Zamiast stworzyć na nowo plik index.html, ja dokonałem edycji pliku wgranego wraz z instalacją programu XAMPP tj. index.php w folderze C:\xampp\htdocs, zmieniłem jego nazwę na index.html i zacząłem pisać, poszło mi świetnie, jestem pewny minimum 95%, lecz pod koniec jak wychodziłem Pan który mnie nadzorował sprawdził datę stworzenia pliku index.html (dawniej index.php) i wyskoczył 12 styczeń 13:33 ponieważ wtedy był instalowany XAMPP, natomiast data modyfikacji była z dzisiaj, ponieważ dzisiaj pisałem 14 styczeń 14:12.

Kiedy wytłumaczyłem mu całość powiedział, że to "niemożliwe (?)", mimo, że pokazałem mu, że każdy inny plik w xampp ma dokładnie tą samą datę stworzenia, dostałem odpowiedź, że to nie jemu będę się tłumaczył. Nie powiem, wystraszyłem się i myślę o tym do teraz.

Czy osoba oficjalnie mnie oceniająca będzie na to zwracała uwagę? Na rozbieżność dat?

Czy będę miał ewentualnie szansę się jakkolwiek wytłumaczyć?

Czy są za to odejmowane punkty czy anulowany cały egzamin?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
wybrane 14 stycznia 2020 przez daniel2k
 
Najlepsza
Szczerze, to możesz mieć kłopoty jak sprawdzający pracę zwróci na to uwagę i zrobi aferę (przyniesiony na egzamin gotowiec i te sprawy). Mogą ci unieważnić pracę, ale nie martw się na zapas. W razie czego będziesz się tłumaczył, bo masz przecież dobre daty grafiki i arkusza stylów.
komentarz 14 stycznia 2020 przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
Mam nadzieje, że obejdzie się bez tego, wiedziałem, że jak coś zbyt dobrze idzie to coś musi się sp...., mam nadzieje, że takie tłumaczenie przejdzie...
komentarz 14 stycznia 2020 przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
Czyli zależy to od szczęścia i z ręką na pulsie muszę wytrzymać do marca >.>
komentarz 14 stycznia 2020 przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
Jest możliwość jakkolwiek skontaktować się z CKE żeby zapytać o taką sytuacje?
1
komentarz 14 stycznia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Siedziałbym cicho i nie informował OKE. Może się nie dopatrzą.
komentarz 14 stycznia 2020 przez daniel2k Obywatel (1,380 p.)
Okej, tak zrobię, a wiesz może jakby to wyglądało? Ktoś do mnie zadzwoni czy na stronie z danymi logowania zobaczę, że egzamin anulowany?
komentarz 15 stycznia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Dostajesz info przed wynikami. Ale nie martw się, jak wszystko masz dobrze i dobre daty innych plików, to nikt się raczej nie przyczepi do jednego.

Podobne pytania

+3 głosów
6 odpowiedzi 9,974 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2018 w Egzaminy zawodowe przez JackBlack Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 663 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2018 w Egzaminy zawodowe przez TracerYT Początkujący (440 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 951 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2017 w Egzaminy zawodowe przez dawcio1445 Nowicjusz (120 p.)

92,571 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...