• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Flask rest api do aplikacji mobilnej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Python przez TheMartian Początkujący (250 p.)
Cześć koledzy, mam kilka pytań odnośnie stworzenia restowego api we flasku.

1. Czy potrzebuję jakieś osobnej biblioteki czy sam flask wystarczy? Chodzi mi o to czy potrzebuję czegoś na kształt django restfull czy nie? Czy będzie jednak prościej zaaplikować taką bibliotekę?

2. Czy macie może jakieś sprawdzone źródło informacji np. Link do youtuba gdzie będzie przedstawione jak połączyć api z vue.js? Przeszukałem troszkę yt i nic ciekawego nie ma a jeśli już to nieaktualne.

3. Czy możecie podpowiedzieć mi czy lepiej stworzyć apkę mobilną w ionic czy może spa?

4. Jak dodać reklamy do apki tak aby było możliwe zarabianie na niej? ( w najlepszym przypadku :) )

5. Czy macie jakiś dobry hosting do apki z bazą na mongodb tak aby działała?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 stycznia 2020 przez slawek763 Użytkownik (940 p.)
1. Sam flask na start starczy, wrazie czego zawsze mozesz doinstalowac inne biblioteki np do bazy sqlalchemy etc. 2. Znajdz jakikolwiek tut na temat laczenia sie z rest api, sprawdz js biblioteke axios 3. A na czym sie lepiej znasz? 4. Najpierw ja wykonaj, na zarobki przyjdzie czas :) 5. https://mlab.com/ 500 mb free

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,570 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 2,823 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 670 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Java przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

92,543 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...