• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klucz API do konta reklamowego a IP ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w SQL, bazy danych przez frederrer Użytkownik (740 p.)
Mam w opcjach domu mediowego korzystania z ich dostępnego klucza ale potrzebuje podać im odpowiednie dane dostępowe czyli adres IP. Czy mam być to adres lokalnego serwera czy też może to być kilka adresów w tym również mój domowy ?

 

Co jeśli chce korzystać na localhoście w celach testowych i developerskich przy zmienym ip ?

Czy generalnie trzeba konfigurować jakoś środowisko czy też po prostu zwykły vps na czystym ubuntu wystarczy ?

 

I jak do tego mają się rozwiązania typu api-gateway czy też innych dużych firm jak google cloud ? Czy może lepiej od początku jakoś za pomocą ich gotowych narzędzi zaczać korzystać z API które firma mi udostępnia ? Dzięki za informacje wszelkie bo nie wiem jak najlepiej się do tego zabrać.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2020 przez frederrer Użytkownik (740 p.)
pomoże ktoś :) ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 523 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Inne języki przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 760 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2019 w PHP przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 77 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2019 w PHP przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...