• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer nie widzi wyłączonego telefonu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
873 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2020 w Urządzenia mobilne przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
Witam mam pytanie, kolega dał mi swój telefon bo miał na nim blokadę od Google ponieważ zrestartował go i niepamietal hasła. Próbował ominąć blokadę różnymi sposobami, ale nie udało mu się więc dał mi, a ja ściągnąłem program, który powoduje że można poprostu ta blokadę ominąć, tylko że program wymaga podłączenia urządzenia przez USB, a urządzenie musi być wyłączone (widziałem na youtube na filmiku że pewna osoba połączyła wyłączony telefon do kompa i tym samym programem robiła to samo tylko że jej telefon komputer wykrył natomiast u mnie komputer daje dźwięk że urządzenie zostało podłączone na chwilę i gdy pojawia się ładowanie baterii w telefonie po podłączeniu znowu jest dźwięk tylko że dźwięk odłączenia urządzenia a program nie wykrywa nic, dodam że gdy przytrzymalem dolny przycisk głośności i power to program wykrył urządzenie ale na chwilę a to zbyt mało czasu czy jest jakaś metoda na to, proszę o pomoc.
komentarz 5 stycznia 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)
Na filmiku koleś być może miał ten telefon włączony w trybie "DOWNLOAD" bądź też "RECOVERY"
Jeżeli nie pamiętasz symbolu blokady ekranu i zablokowałeś telefon to z tego co sobie przypominam można odblokować poprzez e-mail .Powinno się wyświetlić stosowne powiadomienie
komentarz 5 stycznia 2020 przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
Chodzi o tą opcję "nie pamiętam adresu"? Kolega też przez nią próbował i nie udało mu się a co do tego trubu nwm jak ale udało mi się spowodować że komputer wykrył telefon a telefon nadal jest wyłączony tylko teraz jest inny problem po części nadal związany z wykryciem telefonu bo program pokazał tylko jeden parametr a gdy by było wszystko okej pokazał by więcej tych parametrów i zaczoł by restartowac blokadę Frp.  Dodał bym zdjęcie ale mam pewien problem z przesłaniem więc powiem tylko że robię to w  EFT Dougle
komentarz 5 stycznia 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)

Nie znam tego programu , doradzam zasięgnąć informacji na forum  stricte związanym z telefonami , XDA-DEVELOPERS

A jeszcze wracając do resetowania symbolu to po wielokrotnym wprowadzeniu złego symbolu powinien się pojawić komunikat o resecie blokady poprzez adres e-mail

No chyba że nie pamięta jaki adres wpisał w telefonie bądź też nie pamięta hasła do konta email 

Jak na wyżej wspomnianym forum nie znajdziesz pomocy to obawiam się że konieczny będzie reset z poziomu recovery mode 

Ale wtedy straci wszystko co było w telefonie 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 300 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 5,073 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...