• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stackoverflow jak usunąć bana

Object Storage Arubacloud
0 głosów
493 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2020 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Witam, dostałem 3 dni temu bana na Stackoverflow

Poprawiłem wszystkie moje pytania, tak jak wskazali w instrukcji. Jenak ban cały czas wisi.

Tutaj jest moje konto https://stackoverflow.com/users/8160814/paul?tab=questions

Ktos wie co jeszcze mogę zrobić, aby zdjęli mi bana?

Nie chce zbytnio czekać 6 miesięcy...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2020 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)

https://meta.stackexchange.com/questions/86997/what-can-i-do-when-getting-we-are-no-longer-accepting-questions-answers-from-th. W skrócie - popraw istniejące posty, które mają najgorsze oceny. Moim zdaniem Twoje pytania zadane na Stackoverflow były niskiej jakości, bo pokazywałeś w nich cały kod aplikacji i oczekiwałeś na odpowiedź, jak go poprawić - tam trzeba pytać konkretniej. 

Swoją drogą, dziwi mnie trochę ten ban, bo tylko jedno pytanie masz zminusowane.

komentarz 1 stycznia 2020 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Ok, dzięki za odpowiedź
komentarz 1 stycznia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Moze tu też by się przydało takie coś:)? Niestety bardzo czesto widze ze ludzie wrzucaja tu caly kod i nawet nie mówią co za bledy są w logach, konsoli itp. Szkoda ze tutaj nie ma zasad i kultury podobnej do SO...
komentarz 1 stycznia 2020 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

@Kamil Naja,
a może wiesz, jak mogę zdjąć tego bana?

Próbuje poprawić pytania, ale cały czas ban widnieje, już nie wiem co mogę zrobić.

komentarz 1 stycznia 2020 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)

@Tomek Sochacki, jestem za!

–1 głos
odpowiedź 2 stycznia 2020 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Ja bym się tym nie przejmował. stackoverflow to marny serwis. Ile razy pytałem o nazwę biblioteki która jest mi potrzebna, to było to kasowane. Jak chcesz coś przeczytać co tam wcześniej pisali, to możesz, ale nie zadawać tam pytań. Szukaj innych serwisów do zadawania pytań.
2
komentarz 2 stycznia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Bo moze trzeba uzyc wyszukiwarki. Mysle, ze nie na marne powiada sie, ze na x procent Twoje pytanie pojawilo sie juz tam.

Tutaj czasami wyszukiwarka jest bardzo zaniedbywana, czy to pytania o spoja, czy o jakies podstawy, pomimo, ze bledy sie powtarzaja.
komentarz 3 stycznia 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
moim zdaniem to właśnie SO jest najlepszym forum, tam znajdziesz odp. na 99% problemów tylko trzeba umieć zadawać pytania... wiele osób z tego forum na siłę chce robić pod górkę dając np. całe długie listingi... często w ogóle nie szukając po starszych postach gdzie są odpowiedzi na ich problemy... tak samo jak niezrozumiałym jest dla mnie mówienie "mam jakiś błąd" ale nie pokazywanie co to za błąd, co jest w konsoli, co jest w logach, co pokazuje debuger itp. itd... na SO bardzo często ludzie wklejają treść błędu co pozwala zdiagnozować problem... Szkoda, że to forum jest dalekie od jakości SO...

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 435 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 652 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2018 w C# przez Ditrix Mądrala (5,650 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 300 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2018 w C i C++ przez WhizzKid Początkujący (400 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...