• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przekierowanie ruchu z HTTP na HTTPS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
395 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez mcwe8x Początkujący (460 p.)
Witam!

Mam problem ze stroną nie mam bladego pojęcia, jak przekształcić pliki na HTTPS.

Gdy otwieram stronę w HTTP to grafiki i wszystko jest okej, ale gdy próbuję w HTTPS to nie grafiki nie działają jak i połowa strony.Proszę o pomoc.
komentarz 30 grudnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
A pokażesz stronę?

Albo przynajmniej błędy w konsoli przeglądarki?
komentarz 30 grudnia 2019 przez mcwe8x Początkujący (460 p.)
Marbo-geodezja.pl

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 31 grudnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
edycja 31 grudnia 2019 przez adrian17

Mixed Content: The page at 'https://www.marbo-geodezja.pl/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure stylesheet 'http://www.marbo-geodezja.pl/css/style.css'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS.

Musisz poprawić URLe w samej stronie, żeby też miały https:// .

(EDIT: i na przyszłość zaglądaj do konsoli przeglądarki ;) )

komentarz 31 grudnia 2019 przez mcwe8x Początkujący (460 p.)
Zajrzałem tylko nie wiedziałem jak to naprawić
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
Najłatwiej i najszybciej jest kupić certyfikat SSL. Strona na której masz serwer bądź domenę powinna mieć opcje kupna
komentarz 30 grudnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

kupić certyfikat SSL

(Zależnie od hostingu, ale idealnie to obecnie powinno być w cenie. A jeśli masz VPSa, to z definicji darmowe.)

komentarz 30 grudnia 2019 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Kupić? Po co? Let's Encrypt jest za darmo
komentarz 30 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
No tak, ale jak kupisz to ludzie z domeny zrobią wszystko za ciebie, a ile to kosztuje? 20-30 zł
komentarz 30 grudnia 2019 przez mcwe8x Początkujący (460 p.)
Mam certyfikat zainstalowany z domeny.Zrobia No nie bardzo grafiku się nie wczytuja w połowie plików wywala błąd
komentarz 31 grudnia 2019 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)

@Gildin1_2, może i zrobią, ale zainstalowanie certyfikatów na Linuxie ogranicza się do tylko jednej komendy: certbot. Więc nie wiem czy warto płacić za wykonanie jednej komendy :p

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 307 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 173 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 222 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...