• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie są możliwości zarobku na stronie sołectwa bądź dzielnicy miasta?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
186 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Wo97s Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Bardzo chciałbym prowadzić stronę internetową mojej dzielnicy miasta. Wiem,że mogę za prowadzenie strony internetowej dostawać jakiś zarobek od sołtysa. Zastanawia mnie ile wynosi miesięczny zarobek za prowadzenie strony oraz czy opłaca się jakąś umowę spisywać za jej prowadzenie, aby w przyszłości móc do CV dopisać, że udzielałem się społecznie.

Pozdrawiam
komentarz 28 grudnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

mojej dzielnicy miasta

+

od sołtysa

no to w końcu mówimy o jakieś wiosce i sołtysie czy o większym mieście i burmistrzu/prezydencie miasta :) ? Jeśli to drugie to wg mnie raczej na 100% umowa będzie potrzebna.

komentarz 28 grudnia 2019 przez Wo97s Nowicjusz (120 p.)
Dzielnica małego powiatowego miasta

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2019 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Po pierwsze wszystko zależy co rozumiesz przez stwierdzenie "prowadzę stronę". Ja na twoim miejscu traktował bym to jako dobry start i pracę społeczną a nie nastawiał się na $$.
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

 czy opłaca się jakąś umowę spisywać za jej prowadzenie

z tego co wiem, to rozliczenia z jednostkami publicznymi muszą być na fakturkę więc raczej umowa bylaby wskazana, aby byla jakaś podstawa do wytstawienia FV, ale nie jestem tego pewien na 100%, nie pracuję z urzędami publicznymi, a w prywatnych to różnie bywa, czasami drobne rzeczy można robić bez umowy wystawiając po prostu fakturkę na koniec, ale to trzeba być wtedy raczej pewnym tego płatnika.

ile wynosi miesięczny zarobek za prowadzenie strony

wszystko zależy od tego co rozumiesz przez prowadzenie strony, jej jakieś stałe rozwijanie, utrzymanie, moderację jeśli są jakieś fora, dyskusje itp.? Cena jest taka, na jaką się umówicie, nie ma tu jakiś standardów.

aby w przyszłości móc do CV dopisać, że udzielałem się społecznie

udzielanie się społeczne nikogo nie obchodzi, taka prawda, nie jeśli aplikujesz na programistę. Za to dużym plusem będzie pokazanie konkretnie serwisu jaki stworzyłeś i jaki utrzymywałeś, ale to czy jest to za friko czy za kasiorkę to już nikogo nie interesuje. Ważne jak ten serwis jest zrobiony.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,021 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 267 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 487 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...