• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wybrać płytę główną ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
318 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
Hej są jakieś poradniki w internecie czy czy jakieś strony które dobierają dobre części do PC?

Ponieważ no mam 17 lat i składam droższy komputer myślę że tak do 25 tyś

Wszystko do siebie potrafię dobrać ale mam problem z płytą główną
komentarz 27 grudnia 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Do w miarę aktualnych rekomendacji całych zestawów włącznie z płytą główną lubię https://www.logicalincrements.com/ , ale... 25 tysięcy? Najdroższy tier tam sięga 20 tysięcy złotych; tbh sam bym nie wiedział co z taką kwotą zrobić kupując peceta.

(a jeśli pytasz o dobór płyty głównej, to też nie wiem czy w chłodzenie wodne bym się bawił)

komentarz 27 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
No ja ogółem wpisałem 25 tyś bo mam 30 to tak wiesz
komentarz 27 grudnia 2019 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Skoro stać Cie na komputer za 25k PLN, to powinno też Cię stać na kogoś, kto ma styczność z takimi podzespołami na co dzień i  Ci profesjonalnie ten config dopasuje i złoży.
komentarz 27 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
Właśnie tu jest ten myk że chce sam to złożyć, wiesz mieć jakby świadomość że wszystko jest zrobione dobrze i tak jak ja chce
komentarz 27 grudnia 2019 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Rozumiem, ale to spory budżet. Potencjalny błąd może sporo kosztować. Jak sam popełnisz gafę to będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie, a tak zawsze można reklamować itp. Są ludzie zajmujący się tym profesjonalnie i z pasją, którzy nie lubią odwalać fuszerki nawet komuś, do tego zawsze możesz się konsultować i prosić o uzasadnienie wyboru.
komentarz 27 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
Dzięki lecz w swoim życiu złożyłem sporo komputerów, w zeszły rok w wakacje dorabiałem sobie składając komputery także troszkę nie dużo się znam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2019 przez niezalogowany
wybrane 27 grudnia 2019 przez Gildin1_2
 
Najlepsza
Tu masz poradnik dotyczący tego jak wybrać płytę główną. http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/poradnik-jak-wybrac-plyte-glowna/strona/5467.html
komentarz 27 grudnia 2019 przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
O! Dziękuję bardzo. :)

Miłego Dnia/Wieczoru
–1 głos
odpowiedź 28 grudnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Po co Ci komputer za około 25k. Chyba ze zapomniałeś o przecinku

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 311 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 424 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...