• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki sprzęt Android / Win / Mac Praca Biurowa 3.5 - 4.5k

Object Storage Arubacloud
0 głosów
114 wizyt
pytanie zadane 25 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez b330xi Nowicjusz (200 p.)
Potrzebuję nowego sprzętu, mój grzeje się co chwila - ma już podstawkę z czterema wentylatorami i zdjętą obudowę i kilka lat.

Obecnie posiadam HP 13" AMD 10 PRO-7350B 2.10GHz + 16GB RAM + Win + SSD 250 GB ( pojemność wystarczy).

Praca w biurze, office, program comarch, lekkie stronny www itp. zero grania itd. filmy itd. wszystko oglądam gdzie indziej, zostaje tylko praca. Nawet zdjęcia często obrabiam na telefonie (to wystarczy jako podstawa).

Jakie mam pomysły (potrzebuję urządzenia mobilnego + w biurze działam na dużym oddzielnym ekranie):

1. Note 10+ 256 GB / 12 GB z dostawką DeX (główny problem jaki widzę, to logowanie do banków które zawsze traktują mnie jako urządzenie mobilne i wyrzucają dużą opcję funkcji np. zwykły przelew do obcej osoby - to jest problem, ponieważ potrzebuję tego na bieżąco)

2. Laptop firma Apple lub inna klasyczna z Windows - co polecacie, miło jeśli sprzęt będzie niewielki np. jak obecnie około 13"

Nie potrzebuje dużego dysku, SSD 256GB jest wystarczajacy. Potrzebuję szybkiego działania, jestem u klienta 2 minuty wystawiona faktura jadę dalej, i zarządzanie sprzedażą online. Zwykła solidna, niezawodna podstawa.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2019 przez b330xi Nowicjusz (200 p.)
*opcja tabletu np. Samsung Tab S6 + DeX
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Z mniejszych modeli 13-calowych

HP ProBook 430 G6 i5-8265/16GB/256/Win10P (refflink)

Jeżeli wchodzą w grę większe modele, to będzie znacznie większy wybór. (mowa o 14-calowych)

ASUS ZenBook 14 UX434FAC i5-10210U/16GB/512/Win10

Dell Vostro 5490 i5-10210U/16GB/256+1TB/Win10P ALU FPR

0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2019 przez b330xi Nowicjusz (200 p.)
OK, fajne propozycje - wydaje mi się że za mocno nie robię wtedy rewolucji tzn. poza procesorem podobne do obecnych paramtery.

 

Gdyby tak pójść w tablet Samsung S6 (opcja microSD dla ewentualnych danych), etui z klawiaturą nawet oryginał, DeX Samsunga i myszkę. U klienta użyję tylko etui z klawiaturą i S Pen'a / w biurze użyję dużego monitora - awaryjnie reanimuje dotychczasowy komputer? Co myślicie?
komentarz 26 grudnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Nie patrz na czyste liczby procesorów, to nie na tym polega.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 400 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jankom Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 413 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Eimens Maniak (69,240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 15 września 2020 w Inne języki przez FranekMakowski Nowicjusz (210 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,637 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...