• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# ASP.NET MVC

+1 głos
1,252 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2015 w C# przez MakaayPL Nowicjusz (130 p.)

Witam, przeniosłem się na nowszego VS (tj. 2013) i nie wyświetla mi pełnego adresu URL.
Chodzi mi o prefix "http://" - spotkał się ktoś z takim problemem ?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,250 p.)
Jak na mój gust to po prostu w Chrome w tamtym miejscu nie wyświetla protokołu.
komentarz 3 sierpnia 2015 przez MakaayPL Nowicjusz (130 p.)
Masz, rację. W Internet Explorer wyświetla pełną ścieżkę.
Masz może pomysł jak to rozwiązać w FireFoxie/Chrom ?
komentarz 3 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
I o ile mnie pamięć nie myli nie robi tego od jakichś 3 lat…
komentarz 3 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Erm, ale co rozwiązać? Przecież to nawet nie jest problem… To jest po prostu interfejs przeglądarki.
komentarz 3 sierpnia 2015 przez MakaayPL Nowicjusz (130 p.)
A jest możliwość "wymuszenia" w programie na przeglądarce dodawania "http://" ?
komentarz 3 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Nie sądzę, żeby było.

Pytanie brzmi: po co Ci to? Przecież to nie wpływa w absolutnie żaden sposób na Twoją aplikację.
komentarz 3 sierpnia 2015 przez MakaayPL Nowicjusz (130 p.)

No właśnie potrzebny mi cały adres URL wraz z "http://"

Próbowałem dodając do programu T4MVC, ale też coś mi nie działało.
No trudno, jak się nie da to się nie da. Dzięki :)

komentarz 3 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Ale co ma element interfejsu przeglądarki do Twojej aplikacji, bo chyba czegoś nie rozumiem?
komentarz 3 sierpnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,250 p.)
To tylko element interfejsu przeglądarki nie ma on żadnego wpływu na Twój kod, a jeżeli chcesz koniecznie sprawdzić czy adres jest poprawnie zwracany przez Twój kod to po prostu zajrzyj w źródła strony, albo wyświetlaj sobie zwracany adres w jakimś alert czy conole.log, albo jeszcze możesz zrobić to w widoku, czy w innej konsoli.
komentarz 4 sierpnia 2015 przez MakaayPL Nowicjusz (130 p.)

A jest taka możliwość aby w kodzie wyświetlała mi się pełna ścieżka ?

Tak wygąda kod:

A tak wynik w źródle strony

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 1,077 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2015 w C# przez JachuPL Bywalec (2,950 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 1,376 wizyt
pytanie zadane 7 września 2015 w C# przez wanderer Gaduła (3,710 p.)

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,322 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...