• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zbiory do fizyki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
109 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez Grzesiu123 Początkujący (360 p.)
Witam

Jakie zbiory polecacie do fizyki żeby samemu się uczyć.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2019 przez Programmingc100 Bywalec (2,620 p.)
Zbiór zadań z rozwiązaniami Massalskich i Zbiór zadań-matura. Ja korzystałem z tych bo są dokładne rozwiązania do każdego zadanie więc były dla mnie bardzo dobre, sam oceń.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 513 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2020 w Matematyka, fizyka, logika przez Harmonia Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2020 w Matematyka, fizyka, logika przez Amator1309 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...