• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poczta z własną domeną

Object Storage Arubacloud
0 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Witam, mam domenę klienta w domeny.pl oraz serwer w digitalocean.com teraz chce żeby mój klient miał email, kontakt@jego-domena.net, ale nie chce bawić się w instalacje systemu pocztowego na moim VM, ma ktoś jakąś usługę do polecenia gdzie nie będę musiał przenosić domeny ( tylko przekierować DNS czy coś), tanie, bo i mail wysyłane raczej w setkach ROCZNIE. Nie wiem co wybrać :/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Przykładowo Gmail profesjonalny (płatny) pozwala podpiąć własną domenę.
komentarz 5 grudnia 2019 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Bardzo drogi, jak na tak małe potrzeb :(
komentarz 5 grudnia 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Można mieć pocztę w firmach utrzymujących domeny w cenie....domeny. Wtedy poczta jest gratis, ale przedłużanie domeny to ok. 120 zł na rok.

Zobacz też ibe.pl i webd.pl
komentarz 5 grudnia 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Niekoniecznie, OVH ma normalne ceny domen i oferuje do domen u nich darmowy (choć bardzo ograniczony) hosting z 1 kontem email. Samego hostingu można nie używać, tylko włączyć, aby mieć konto email. Następnie do tego można dokupić konta email płacąc niewielką kwotę jednorazowo.

Widziałem, że sporo osób poleca Zoho, ale sam nie używałem, więc nic więcej nie powiem.
komentarz 5 grudnia 2019 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Dzięki obczaję :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 542 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 105 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 624 wizyt

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,598 komentarzy

61,949 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...