• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Najlepszy darmowy hosting dla forum ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,197 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
zamknięte 20 grudnia 2015 przez efiku
Witajcie, ostatnio jestem zainteresowany stworzeniem forum.Jaki hosting będzie najlepszy by utrzymać powiedzmy 1000 użytkowników, dodam że musi być darmowy : )
komentarz zamknięcia: Zamykam.

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
wybrane 2 sierpnia 2015 przez Wartownik
 
Najlepsza
Dobry hosting nie równa się darmowy hosting ;)

Nie za bardzo rozumiem to 1000 użytkowników... Że na raz na stronie będzie tylu? Jeśli tak to dość spora liczba ale jeśli tylu użytkowników ma tylko być w bazie a w danym momencie będzie np. 20 osób na forum to problemu nie widzę żadnego - baza pomieści bardzo dużo rekordów (no chyba że na hostingu będzie jakieś małe ograniczenie pojemności bazy) a osoby które strony nie przeglądają nie są żadnym obciążeniem.

Wracając do darmowych hostingów. Z dwoma miałem doświadczenia:
cba.pl - wszystko okej tylko że zawsze na górze strony jest reklama
hostinger.pl  - też okej, bez reklam

Ale jeśli chcesz robić jakieś poważne forum (a tak to wygląda skoro mówisz o 1000 użytkowników) to absolutnie nie polecam darmowego hostingu. Można w miarę tanio kupić sobie hosting i na pewno będzie dużo lepszy od darmowego.
komentarz 2 sierpnia 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję serdecznie, hostinger wydaje się być w porządku.Pozdrawiam : )
komentarz 3 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Nigdzie nie jest o tym napisane, ale jest limit mały limit CPU. W moim przypadku, kiedy jednego dnia weszło około 200 unikalnych użytkowników na bloga to zostałem zbanowany... kiedy wykupiłem płatny hosting na hostinger.pl zostałem zbanowany po około 1000 unikalnych użytkownikach jednego dnia... Powód? "Próba zepsucia serwerów". Ogólnie nie polecam tego hostingu dla bloga lub forum, dobry dla personalnej strony tj. portfolio.
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015 przez Middleman Początkujący (320 p.)
Także moge polecić Hostinger.pl, brak reklam, stabilnie, lecz ogólny panel admina czasem pada :)
0 głosów
odpowiedź 10 października 2015 przez krzysiek89 Nowicjusz (140 p.)

Pod forum internetowe mogę polecić hosting Cal.pl, sam mam kilka for postawionych na tym hostingu i daję radę, w dodatku dużym plusem jest transfer bez limitu. 

komentarz 10 października 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
O nie, z poleceniem cal.pl to tutaj źle trafiłeś. Przygody pana Mirosława z tą firmą są dużej ilości osób zapewne znane więc i ja też stanowczo odradzam ;) A poza tym kolega pytał o darmowy hosting a nie płatny.
komentarz 21 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Ja tam do cal.pl po tym co się działo z panem Mirosławem bym nie poszedł - nie znamy oczywiście szczegółów ale to już jest jakiś sygnał że coś może być nie tak. 000webhost jako darmowy może i tak, zapłacić bym nie zapłacił bo to wg mnie darmowy hosting z jakimiś dodatkami za opłatą.
komentarz 10 stycznia 2017 przez zerko Początkujący (400 p.)
Też tam nigdy nie byłem. Ogólnie w podobnych sumach można znaleźć hostingi cieszące się znacznie lepszą renomą, od doświadczonych firm, tak więc chyba nawet nie ma specjalnie sensu zabawa w takie parki. Ale co kto uważa ;-)
0 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2015 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Nie polecam darmowych hostingów, reklamy, limity itd. Na platnym jest mniej ograniczen i nie ma reklam

 

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 1,535 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2015 w Offtop przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 268 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 562 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2021 w Sprawy forum przez Fatyga Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...