• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błędy podczas wczytywania strony dla zapytania @media.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
118 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2019 w HTML i CSS przez marek687 Nowicjusz (210 p.)

Chce stworzy stronę responsywna od podstaw dlaczego napisałem media dla rozdzielczości 370px, 700 px ale wszystko mi się rozwala. Przy rozdzielczości 370 px nie wczytuje mi css dla tej rozdzielczości. Jak usunę media dla rozdzielności 700 px wtedy strona dla 370px rozdzielności wczytuje mi się poprawienie jedynie czasami pojawia mi się czarny pasek po prawej stronie strony co może być powodem takich sytuacji ?

Poniżej dołączam link do codepan: 

https://codepen.io/marek687/pen/MWYgRvB

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2019 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)
Wydaje mi się, że wszystko się wczytuje, ale najpierw w hierarchii stylów masz 200px w linijce 259 i tym sposobem ten zapis ma najwyższą wartość. Twój zapis mówi "aż do tylu px" używaj tego stylu, więc przy 700px również media z 370px są poprawne. Rozwiązanie: zamiast tworzyć w @media "max-width" zacznij używać "min-width", wtedy ustalasz sobie 100% szerokości na urządzeniach mobilnych i np. pierwszy breakpoint przy min-width 576px i wybraną szerokość dla contentu strony. Następnie np. dla min-width 768px kolejne style i tak dalej.
komentarz 2 grudnia 2019 przez marek687 Nowicjusz (210 p.)
W takim razie zastosuję  się do twoich rad. Dziękuje za odpowiedz i pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 16 września 2018 w HTML i CSS przez Meffy Użytkownik (730 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 123 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2021 w HTML i CSS przez kajman_Rrzeczny Użytkownik (960 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,454 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...