• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual Studio 2019 (nie moge kompilowac programów) C++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
345 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2019 w C i C++ przez BezBarwny Użytkownik (700 p.)
Witam, mam powazny problem z Visual Studio 2019 nie moge kompilowac zadnych programów z wyjątkiem polecanego na samym poczatku Hello World nie ważne jak łatwy by nie był (sprawdzałem na wielu za równo gotowych kodach z internetu jak i swoich) i zawsze mam błędy typu cin jest niezidefiniowany itd nie mam pojecia jak sie tego pozbyc a w poprzednich wersjach nigdy takiego problemu nie miałem (programy w np devie kompiluja sie bez problemu)
komentarz 23 listopada 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
#include <iostream>

Plus "std::" przed każdym obiektem z iostream.

komentarz 23 listopada 2019 przez BezBarwny Użytkownik (700 p.)
uzywam polecenia using namespace std; wiec to nie wina tego
komentarz 23 listopada 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Jakie jeszcze błędy pokazuje kompilator?
komentarz 23 listopada 2019 przez BezBarwny Użytkownik (700 p.)
np nie można otworzyć pliku iostream
komentarz 23 listopada 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
#include "stdafx.h"
#include <iostream>
using namespace std;

https://stackoverflow.com/questions/11713842/visual-c-cant-open-include-file-iostream

komentarz 23 listopada 2019 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
stdafx.h nie powinien być potrzebny (i pewnie w ogóle nie zadziała); w VS2019 domyślne projekty C++owe nie mają włączonych prekompilowanych nagłówków.

Zamiast gdybać, czy autor pytania mógłby wrzucić kod który mu się nie kompiluje (lub screenshot z błędem)?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 552 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 324 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 570 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2021 w C i C++ przez Maciek Pestka Nowicjusz (220 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...