• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Anketa] Macie już cele na nowy rok 2020?

Object Storage Arubacloud
–3 głosów
417 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2019 w Offtop przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

Hej chciałbym zrobić małą apkę pomagająca rozplanować cele. Jednak przed przystąpieniem do pracy chciałbym dowiedzieć się jakie cele przed sobą stawiają Polacy. 

Byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiety. Bardzo by mi to pomogło :) 

https://docs.google.com/forms/d/14BrYvgur4OnzojTHbZMpQ16zsX2vvC3Uy17Q7rp5waE/edit

Jeśli możecie wysłać ankietę do znajomych było by super :) 

Jeśli wolicie opisać swoje cele i sposób na ich osiąganie na forum to śmiało:) czekam również na odpowiedzi w tym pytaniu :) 

komentarz 11 listopada 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Planuje nic nie planować :)
komentarz 11 listopada 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
@reaktywny jesteś pewny że uda Ci się dotrzymać postanowienia cały rok :P
komentarz 11 listopada 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Może być trudno, ale będę dzielnie walczył.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 11 listopada 2019 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Statystycznie postanowienia noworoczne zwykle nie wypalają. Jak planujesz np. czegoś się nauczyć, albo coś zrobić, to nie odkładaj tego na jakąś datę, tylko zacznij to robić tu i teraz. Ja np. kupiłem ostatnio kilka książek z samorozwoju oraz planuję uczyć się języka chińskiego i nie mam zamiaru odkładać nauki oraz czytania książki na 2020 rok, tylko już to zacząłem.
1
komentarz 12 listopada 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Statystycznie większość postanowień nie wypala. Szczególnie tych długoterminowych. Niezaleznie od daty :-P Chcę zrobić aplikację do pomagania ustalania i opisywania celów czy to źle ze chcę ją wydać pod koniec grudnia gdy większość ludzi tworzy wówczas własne postanowienia? Nie jestem zwolennikiem odkładania i potrafie planować. Sam słucham dużo książek i chciałem się tą wiedza wiedza podzielić w formie aplikacji. Zupełnie nie rozumiem tych minusów :-\

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 360 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2018 w Offtop przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 475 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 7 września 2020 w Offtop przez lukasz07it Początkujący (290 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...