• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kilka pytań o aktualnienie windowsa 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
171 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Agentok Użytkownik (660 p.)
1. Jak mam windows 7 w wersji 32 czy moge zrobić uaktualnienie do windowsa 10 32 a później czy moge pobrac obraz iso i zrobić formata z czystą instalacja windows 10 wersja 32? Słyszałem że najpierw trzeba zrobic aktualizacje a dopiero później format.

2. Czy moge w przyszlości (za miesiac) zrobic formata i zainstalowac wersje 64 bitowa zamiast 32 bitowej i czy bedzie to legalne?

3. Czy moj klucz bedzie nadal aktualny z windows 7 ktory mam na plytce wersja oem czy bedzie dzialal tylko z windows 10?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2015 przez kacper6909 Gaduła (3,040 p.)
Jeśli masz system w wersji OEM to aktualizacja sama pobierze z płyty głównej nr seryjny. Tez mam OEM. 2 będzie legalne. 3 będzie działał na 7/8/10. A i wydaje mi się ze jeśli chcesz zainstalować na innym kompie z obrazu ISO, to potraktuje jako kopie czyt. Pirata.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 260 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 153 wizyt
pytanie zadane 4 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Szogunek Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 403 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Wikus841 Początkujący (370 p.)

92,679 zapytań

141,582 odpowiedzi

320,065 komentarzy

62,041 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...