• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Partycja C "zakodowała" pliki w NTFS po wysypaniu systemu

0 głosów
76 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Tomasz Pyszyński Nowicjusz (120 p.)
System nie chciał się uruchomić. Włączał się tryb awaryjny, laptop długo chodził (na ekranie pojawiało się logo Windows), wyłączył się i zaraz włączył, wracał w tryb awaryjny.

Chcąc naprawić system, wyjąłem dysk. Podłączylem do innego komputera jako dysk zewnętrzny. Można było wejść na partycję C (zainstalowany Windows) i D były wszystkie dane. Zacząłem sprawdzać i naprawiać poprzez PPM>Właściwości>Narzędzia>Sprawdź (zaznaczyłem obie opcje czyli sprawdzanie dysku oraz naprawa ewentualnych błędów )   Wtrakcie sprawdzania, zawiesił mi się komputer. Po ponownym włączeniu nie mogłem już wejść na partycję C, pod nazwą partycji pojawił się skrót NTFS.  Na partycji D można bez problemu odczytać dane.

Nie wiem do końca o co chodzi. Czy można cofnąć ten "zapis". Gdy użyje programu do odzyskiwania danych będę miał wszystko w jednym folderze i pomieszane. Chodzi mi o to żeby odzyskać dane z działem na foldery.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 491 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 152 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Spider Początkujący (480 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 15,857 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez pytajnik Nowicjusz (120 p.)

86,485 zapytań

135,240 odpowiedzi

300,484 komentarzy

57,232 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...