• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WordBit - czyli jak zdjać tą blokadę

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,725 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
Witam, przychodzę do was z nietypowym problemem otóż. Jest taka aplikacja nazywa się WordBit No generalnie spoko aplikacja, można się nieźle uczyć,  tylko jest taki mały haczyk.

-Otóż gdy za każdym razem próbujesz włączyć sobie swój telefon, wyskakuje ci ta perfidna aplikacja, no powiesz spoko przynajmniej będe mógł się dużo z niej nauczyć przecież tak często odblokowuje telefon, no właśnie nie, jak jesteś zmęczony a uczysz się czegoś ważnego to nie masz ochoty klikać że znasz słowo "Kwiatek" lub "Drzewo" rozumiesz mnie?

- Jest opcja wyłączenia ją na 24 godziny ale ja nie mam ochoty klikać codziennie

- sami twórcy wiedzą o tym ale nic z tym nie robią, bo za każdym razem, gdy jesteś połączony z internetem wyskakuje ci reklama czyli = ich zarobek

- No i stąd moja prośba czy jest jakiś sposób na wyłączenie jej ?

-Szukałem na internecie tego problemu ale nikt o tym nie pisał

Mój telefon (Samsung a 10 ), dziękuję za jaką kolwiek pomoc !!!!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,589 wizyt
pytanie zadane 10 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 465 wizyt
+4 głosów
3 odpowiedzi 326 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2023 w Nasze projekty przez Veaware Nowicjusz (160 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...