• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z formatem dysku!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
148 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Int_main Bywalec (2,850 p.)
Witam!
Mój problem wygląda następująco: po sformatowaniu wszystkich partycji i ponownej instalacji systemu przy uruchamianiu komputera pojawia się wybór systemu windows 7 oraz windows 7 przy czym w ten drugi nie można wejść. Nie mam pojęcia jak usunąć pozostałości po starym systemie skoro format nie wystarczył. Jeśli ktokolwiek z was zetknął się z podobnym problemem lub po prostu wie jak to rozwiązać będę wdzięczny za rady.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 26 sierpnia 2015 przez Int_main
 
Najlepsza
Jak rozumiem masz dwa systemy w menedżerze rozruchu z czego jednego już tam nie powinno być tak?

Jeśli dobrze rozumiem to włącz msconfig (Start > Uruchom lub skrótem klawiaturowym klawisz Windows+R) przejdź na zakładkę Rozruch i sprawdź czy masz tam na liście dwa systemy. Jeśli tak to usuń ten którego już nie ma i powinno być chyba okej. Tylko nie pomyl się i nie usuń przez przypadek tego systemu który jest potrzebny żeby nie było kłopotów :)
komentarz 31 lipca 2015 przez Int_main Bywalec (2,850 p.)
Nie mam tam żadnej zakładki niestety.
komentarz 31 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Jak to nie masz żadnej zakładki? Nie wiem czy się dobrze rozumiemy...

Sprawdź jeszcze raz, u mnie wygląda to tak

komentarz 26 sierpnia 2015 przez Int_main Bywalec (2,850 p.)
Wszystko działa, dzięki wielkie za pomoc!

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 583 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 374 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 502 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez lameguy Użytkownik (640 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...