• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chmura po Wifi

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
196 wizyt
pytanie zadane 21 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Kuba Jakubowski Gaduła (3,550 p.)
Przychodzę z prośbą o pomoc. Mam pc'ta bez wbudowanej karty sieciowej z wifi. Do połączenia z internetem używam kabla ethernet. Mam też mała kartę sieciową z wifi na USB. Tą karta na USB może być używana jako hosting mobilny. Mam też dysk podpięty przez USB. Chcę zrobić sobie małą chmurę z tego dysku i karty sieciowej na USB. Jak narazie moje starania doprowadziły do tego że mam dlna po sieci domowej(tej do której jestem podłączony przez ethernet) a nie po wifi przez USB. Ma ktoś jakiś pomysł jak coś takiego zrobić. Dodam jeszcze że na chmurze będę miał tylko filmy i że podczas hostowania chmury chce normalnie korzystać z internetu. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 266 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez mefiusz1984 Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 147 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 232 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez Pivot Użytkownik (560 p.)

92,840 zapytań

141,781 odpowiedzi

320,856 komentarzy

62,172 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...