• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór silnika pod e-sklep WooCommerce czy coś innego ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 16 października 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Hej,

Niedługo będę musiał postawić sklep internetowy ale nie mam pojęcia co okaże się najlepsze i chciałbym się was doradzić. Ogólnie to sklep będzie sprzedawał różnego typu produkty, obsługa kodów promocyjnych itp. Jako, że mam bardzo dobrze opanowanego Laravela oraz Vue.js, myślałem aby postawić sklep na jakimś packagu do laravela (Bagisto, Aimeos, ...) Jako, że nie orientuje się w tym temacie, to nie wiem czy to jest w miare rozsądne (Głównie chodzi o bezpieczeństwo). Myślałem także o Wordpressie ale problem jest taki, że strasznie mnie irytuje.. Tworzenie szablonu oraz sprawdzanie wszystkich wtyczek, aktualizowanie ich itd. Myślałem także o Shopify ale z nim nigdy nie miałem do czynienia.

Wolałbym osobiście Laravel głównie przez to, że mam zamiar dodać parę funkcji jak znalezienie sklepów stacjonarnych na mapach Google, obsługę ticketów itp. Wszystko mi nie sprawia problemów na Laravelu z Vue ale na Wordpressie to już inna bajka.

Największy nacisk stawiam na bezpieczeństwo oraz otwartość. Cena nie gra roli (Z tego co pamiętam, są płatne wtyczki na Shopify)

Czy ktoś rozeznany w temacie mógłby mi doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

Już chciałem polecić coś spoza świata PHP :) Np. genialne Django-CMS.

ale doczytałem:

Jako, że mam bardzo dobrze opanowanego Laravela oraz Vue.js

Nie znam za dobrze ekosystemu PHP, ale zawsze wydawało mi się, że Drupal jest najlepiej dopracowany (może to już dziś być nieprawdą).

0 głosów
odpowiedź 17 października 2019 przez adamkostka90 Nowicjusz (140 p.)

to zależy całkowicie od wielkości twojej witryny e-commerce, jeśli chcesz zbudować bardzo duży sklep, to sugeruję skorzystanie z Magento, w przeciwnym razie WordPress Woocommerce działa najlepiej.

także jeśli jesteś nietechniczny, wybierz Shopify. sprawdź ten artykuł sourcewp dla porównania wp vs shopify

daj mi znać, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy

komentarz 17 października 2019 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Dziekuje za odpowiedz. Chyba zdecyduje sie na shopify lub magneto. Woocommerce odpada poniewaz za duzo zabawy z tym jest i nie ufam wtyczkom

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2019 w HTML i CSS przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 95 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2018 w Offtop przez Alan Hudela Początkujący (340 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...