• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mam dylemat odnosinie przedmiotu

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
135 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w Matematyka, fizyka, logika przez Grzesiu123 Początkujący (360 p.)
Mam pytanie czy warto sie przepisac z geografii na fizyke 3 ti (przedmiot rozszerzony, miesiąc w plecy ).

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 października 2019 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Zależy co bardziej lubisz :p
komentarz 14 października 2019 przez Grzesiu123 Początkujący (360 p.)
Bo nwm co się bardziej opłaca brać
komentarz 8 listopada 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Co dokładnie masz na myśli mówiąc "opłaca się"?
komentarz 8 listopada 2019 przez Grzesiu123 Początkujący (360 p.)
No nwm bo mam np spore zaległości, albo samemu się uczyć fizyki i na spokojnie podejść do egzaminu
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2019 przez alex_98 Nowicjusz (160 p.)
Osobiście byłam na fizyce i nie żałuje, bo na pierwszym semestrze miałam fizykę i zdałam ją bez problemu.
Osoby po geografii zawsze będą mieć trochę ciężej bo na fizyce tłumaczy się dodatkowe rzeczy ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 173 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...