• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza gra...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
672 wizyt
pytanie zadane 12 października 2019 w Nasze projekty przez Wojtek Kaźmierczak Użytkownik (530 p.)
edycja 5 lutego 2020 przez Wojtek Kaźmierczak

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj chciałbym was zapytać o wskazówki/pomoc do mojej gry.

 

Tutaj link ----> https://wojtekswinia.wixsite.com/cnnn666/general-shooter-multipalyer

Wszelkie błędy proszę pisać tu.

Wersja gry: Pre-Alpha 2.0 build 1

Silnik:UnityEngine3d

 

Bardzo proszę, o opinie dot. gry (najnowszej wersji).

 

 

Przyszła wersja: AG-01bP_A3.0     PRE-Alpha 3.0

Data wydania: ????.??.??

Nazwa aktualizacji: Sezon a0.0

Link do pobrania: Wkrótce

Silnik: UnrealEngine4 (UE4)

Event:Galaxy Event

Będzie dostępne:

-pełno prawne menu (sklep nie będzie działać przez kilka wersji)

-wiele map (np. Ratusz)

-opcje

-2 tryby (w budowie): Rozbrajanie UnRanked, TeamDeadmatch

-event będzie trwał długo (będą limitowane skiny)

-optymalizacja

-wsparcie tylko dla Windows 7/8/8.1/10 - 64bit

-easter eggi :D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 listopada 2019 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Hej! 

W sumie nie wiem od czego zacząć, bo przynajmniej wersji, którą pobrałem prawie nic nie działało (wersja z 11.10.2019). Menu nie wypełniało całego ekranu, zaznaczone opcje nie były w żaden sposób wyróżnione, a z jedynej mapy, którą dało się załadować dało się wypaść. 

Widzę, że gra ma ambitne plany, bo menu jest bardzo rozbudowane, ale nie wiem czy jest to koniecznie najlepszy pomysł na pierwszą grę.

W trakcie tworzenia pierwszych gier człowiek dużo się uczy, a duży projekt temu nie sprzyja. Jeśli chcesz to tutaj znajdziesz kilka ogólnych wskazówek na temat tworzenia pierwszej gry: 

https://www.youtube.com/watch?v=z06QR-tz1_o&list=PLhyKYa0YJ_5C6QC36h5eApOyXtx98ehGi

Powodzenia w dalszej pracy 

Pozdrawiam

komentarz 28 listopada 2019 przez Wojtek Kaźmierczak Użytkownik (530 p.)
Dziękuję za opinię. Lecz przeniosłem się treaz na UE4 i wersja pre-alpha 3.0 ma być bardziej rozbudowana. Jak się uda to może 15.12 wypuszczę build'a 1 z samym menu bo system broni, strzelania itd. to chyba przełożę na wersje alpha 1.0

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,903 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2016 w Nasze projekty przez Azrael Początkujący (440 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...