• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

System wideokonferencji Logitech GROUP dla średnich i dużych pomieszczeń nie "zbiera" dobrze dźwięku z sali

Object Storage Arubacloud
0 głosów
378 wizyt
pytanie zadane 10 października 2019 w Offtop przez primafinezja Nowicjusz (120 p.)

Witajcie, 

moje pytanie nie jest związane stricte z komputerami, ale być może ktoś z Was słyszał o podobnym problemie lub nawet się z nim spotkał.

W mojej firmie posiadam system wideokonferencji Logitech GROUP dla średnich i dużych pomieszczeń, niestety ów system nie zbiera w sposób prawidłowy dźwięku przez co klient nie słyszy nas dobrze - musimy wspomagać się znaną Jabrą, która jest uciążliwa, gdy podczas spotkań przechodzi "z rąk do rąk" rozmówców. 

Czy wiecie może w jaki sposób polepszyć to, aby mikrofon z tego systemu "zbierał" głosy z sali lepiej? Czy są jakies na przykład nie wiem satelity, które można by podłączyć żeby to zaczęło lepiej działać?

Wybaczcie, że pisze właśnie tutaj, ale jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o tego typu sprzęty. Jeśli to forum nie jest do tego typu pytań to również przepraszam i może chociaż macie jakiś namiar na forum gdzie to pytanie się lepiej odnajdzie :) 

Będę wdzięczna za każdą pomoc :) 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 624 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 262 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez przybylka85 Nowicjusz (120 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...