• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki procek?

0 głosów
64 wizyt
pytanie zadane 4 dni temu w Sprzęt komputerowy przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)

Hejka! Mam pytanie dotyczące wyboru procesora, z racji iż mój lekko się dławi przy mojej obecnej 750 Ti.
Jaka sensowna i działająca alternatywa mogła by tutaj grać? Na koniec chciałbym dodać, że jestem świadom tego, że ten sprzęt jest prehistorią. Poniżej dokładne specyfikacje:

Płyta główna: Gigabyte GA-MA74GMT-S2
Procesor: AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz
Karta graficzna: Nvidia GTX 750 Ti
Pamięć RAM: 6GB DDR3, 1333mhz

Mile widziane inne uwagi. Nie oczekuję cudów, dzięki z góry. =)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 dni temu przez vodnik Użytkownik (950 p.)
Do tej płyty głównej najlepszy procesor to Phenom. Więc nie ma sensu, nic nie napisałeś o kasie ile chcesz przeznaczyć na to. Najlepiej kupić jakąś tanią płytę główną i Ryzena i na początek 8GB RAM DDR4. Z Ryzenem 1 to wydatek wszystkiego około 400-500zł. Chyba, że kupisz mobo z DDR3 to wpakujesz swoje RAMy tam i zaoszczędzisz jeszcze na tym.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 30 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia w Sprzęt komputerowy przez KosaTV Początkujący (390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 14 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Zakosili mi peceta Obywatel (1,070 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 133 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Zakosili mi peceta Obywatel (1,070 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

66,984 zapytań

113,890 odpowiedzi

241,330 komentarzy

46,940 pasjonatów

Przeglądających: 238
Pasjonatów: 9 Gości: 229

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...