• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przekierowywanie portów

0 głosów
44 wizyt
pytanie zadane 5 dni temu w Sieci komputerowe, internet przez Robson04 Nowicjusz (120 p.)

Cześć.

Od pewnego czasu zarządzam siecią i bawię się w przekierowywanie portów. Chce stworzyć serwer gry z portem 25565. Ustawiłem statyczne IP mojego komputera oraz poprawnie skonfigurowałem przekierowywanie portów TCP/UDP, lecz gdy dodaje i pinguje serwer w grze (za pomocą adresu zewnętrznego) - client go nie wykrywa i adres nie działa. Wygląda tak - jakby nie był w ogóle przekierowywany lub go coś blokowało?
Co dokładniej może to być? Firewall? Jak się pozbyć tego problemu, macie jakieś sugestie? (Dodam, że dodałem wyjątki wejściowe/wyjściowe dla portu 25565 w zaporze).

Pozdrawiam.

Router:

AC1200 Wireless Dual Band Router
Model No. Archer C50

Przekierowywanie portów w routerze:

Adres statyczny IPv4 komputera:

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 dni temu przez JAKUBW Pasjonat (21,640 p.)
Wygląda na to, że twój dostawca usług internetowych nie nadaje zewnętrznego IP, więc nie pograsz.

PS: Minecraft używa tylko TCP, więc nie musisz przekierować ruchu udp.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 48 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

66,985 zapytań

113,890 odpowiedzi

241,337 komentarzy

46,942 pasjonatów

Przeglądających: 245
Pasjonatów: 11 Gości: 234

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...