• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy jest gdzieś polska dokumentacja unity ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,475 wizyt
pytanie zadane 8 października 2019 w C# przez Bezy Bywalec (2,280 p.)

Znalazłem tylko jedną : http://wiki.unity3d.pl/do

Proszę pisać jak by ktoś znalazł coś więcej bo nie wszystkio jest na tej stronce , a pomoc przy pisaniu gry dokumentacja  koniecznie potrzebna  

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 października 2019 przez vodnik Obywatel (1,270 p.)
edycja 23 października 2019 przez vodnik
 
Najlepsza

Z tego co wiem nie ma, tylko Godot ma polską dokumentację i jest prostszy do nauki, gdy piszesz gry w pojedynkę lub 2D.

https://docs.godotengine.org/pl/latest/

komentarz 16 października 2019 przez Bezy Bywalec (2,280 p.)
dzięki zarąbiście mi się to przyda !! <3
+1 głos
odpowiedź 8 października 2019 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

Pełnej i kompletnej nie ma. Są książki i kursy, które omawiają głównie podstawy. Polecam też stronę www.mwin.pl , nawet pisałem kiedyś mały artykuł dla tej stronki. Jeszcze jest polskie forum. Jak jest potrzeba znalezienia czegoś zaawansowanego to tylko po angielsku znajdziesz :p

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 159 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 516 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2020 w C# przez Dziedzic Obywatel (1,180 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...