• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Film w tle diva?

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
266 wizyt
pytanie zadane 6 października 2019 w HTML i CSS przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)

Witam, mam stronę internetową, mam zamiar dodać "w tło diva" film, oczywiście najlepiej by było aby odtwarzał się sam i był responsywny aby nie rozwaliło to strony 

struktura mniej więcej taka:

<div id="one">
    <div id="two">
        Text i zawartość diva two
    </div>
</div>

<!--W divie one ma być film, nad nim jest kolejny div z inną treścią-->

 

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 6 października 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Nie robiłem nigdy tego, jestem przeciwnikiem video na stronach, ale próbowałeś chociaż cokolwiek szukać w necie przed założeniem tego wątku? Chyba nie... pierwsze lepsze wyszukanie googla:

\https://stackoverflow.com/questions/26905511/css-background-video

i już widać jakieś gotowce w kodzie... nie analizowałem ich, ale w google jest masa wyników na ten temat... naprawdę nie rozumiem dlaczego tak wiele ludzi nie zada sobie nawet trudu poszukania samemu tylko od razu zakłada wątki sad

Przejrzyj sobie i na pewno znajdziesz odpowiedź na pytanie: https://www.google.com/search?ei=h9aZXbDkAqqDk74Pq_WZiAk&q=css+background+video&oq=css+background+video&gs_l=psy-ab.3..0i67j0j0i67j0l2j0i67j0j0i67l3.5610.8143..8820...0.4..0.123.1627.17j3....2..0....1..gws-wiz.......0i71.X7sOPHifDKk&ved=0ahUKEwjww7iNyoflAhWqwcQBHat6BpEQ4dUDCAs&uact=5

komentarz 6 października 2019 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
A od czego jest to forum? gdyby każdy patrzył tak jak ty to nawet nie było by potrzebne.
2
komentarz 6 października 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Po co chodzisz do szkoły skoro masz internet? Jesteś leniwy i jeszcze chcesz to w taki śmieszny sposób usprawiedliwić...
komentarz 6 października 2019 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Tomek S. ma rację, ale po części zgadzam się z Hardwellem - to i inne fora by zdechły gdyby nie nasze lenistwo i niechęć do Googla :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 163 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2017 w HTML i CSS przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 178 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez Gloxiak Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 652 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2019 w HTML i CSS przez Sp4rq Użytkownik (790 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...