• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka pamięć do tej płyty głównej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
205 wizyt
pytanie zadane 5 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez keluf Nowicjusz (140 p.)
Posiadam płytę główną MSI B360M PRO-VDH i chciałbym zakupić 2x8gb ramu.
Jaką pamięć polecacie mi najbardziej pod gierki i pracę.

Mam chłodzenie SilentiumPC Fera 3 i nie wiem czy pierwsze miejsce na slot ram nie będzie wadzić z tym dużym chłodzeniem, dałoby radę obrócić je o 180 stopni i będzie działać poprawnie?
komentarz 5 października 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Ja dodam tylko do chłodzenia tak będzie działać w 100% poprawnie jeżli tylko jest możliwość zamonotowania go odwrotnie.

A i może podaj ile jesteś w stanie poświęcic na ten ram.
komentarz 5 października 2019 przez keluf Nowicjusz (140 p.)
Okej, dziękuję. Chcę przeznaczyć około 300, 400 zł (jeśli płyta główna ma typ obsługiwanej pamięci 2666mhz to 3000 można wsadzić?). Pytam z ciekawości.
komentarz 7 października 2019 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Polecam ram od hyperxa, sam korzystam z wersji 3333mhz i działa to naprawdę wyśmienicie. Co do tego czy można wsadzić w twoją płytę główną 3000mhz, otóż tak ale zadziałają one i tak z maksymalną częstotliwością 2666mhz, także myślę że nie ma sensu wydawać niepotrzebnie pieniędzy skoro nie wykorzystasz ich w pełni ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 566 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 154 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,386 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...